Hakkımızda

Ankaraokuloncesi.com, Ankara’daki çocuk ve ergenler için tüm devlet ve özel eğitim ve sağlık kurumlarını bir arada bulabileceğiniz ve çocuklar için ihtiyacına yönelik kurum ararken kendi kriterlerinize uygun kurumları araştırıp, bu kurumlar hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz tamamen ücretsiz bir arama motoru ve özel kurum tanıtım web portalıdır.

Ankaraokuloncesi.com’un hiçbir eğitim kurumu ile bağlantısı olmayıp, tamamen bağımsız ve tarafsız olarak tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Amacımız, çocuğu için kurum araştıran ailelerin / öğrencilerle, özel öğretim kurumlarını online ortamda bir araya getirerek, kurum tercihi sürecinde, anne ve babanın / öğrencinin ilgilendiği kurumların kısa bir listesini oluşturmaya yardımcı olmak ve daha sonra yapacağı kurum ziyaretleri / okul tercihi öncesi, daha net bilgilere ulaşmasını sağlamaktır.

Diğer şekilde kurumların ön kayıt, kayıt şartları, erken kayıt avantajları, kurum sınavlarını, kurum tanıtım günleri, verdikleri hizmetleri ve ürünleri,  mevcut kontenjan gibi önemli bilgilere hiç yorulmadan ulaşabilir, karar verme ve kayıt sürecini daha rahat bir şekilde geçirebilirsiniz.

Ankaraokuloncesi.com olarak önceliğimiz eğitime katkı sağlamak ve daha bilinçli tercihler yapılmasına yardımcı olmaktır.

Soru görüş ve önerilerinizi bize iletmenizi rica ederiz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.